Rezerwacja

Wyszukiwanie pojazdów....

Za chwilę zostaniesz przekierowany do wyników.

Wyszukaj pojazd

Wybierz typ

Odbiór

MIASTO:
DNIA:
GODZINA:

Zwrot

MIASTO:
DNIA:
GODZINA:

 

Jeśli masz więcej pytań

Zadzwoń !   798 685 055 

lub napisz: 

           

Przedstawiamy kilka ważnych informacji, z którymi należy się zapoznać przed wypożyczeniem samochodu:

Dokumenty wymagane podczas odbioru samochodu

Podczas odbioru pojazdu w zależności od wypożyczalni i rodzaju pojazdu, wymagany może być inny zestaw dokumentów, jednak najczęściej są to:

- prawo jazdy (odpowiedniej  kategorii, wymaganej do prowadzenia danego typu pojazdu) ważne co najmniej od 1 roku*,

- dowód osobisty lub paszport (dowód tożsamości ze zdjęciem)*/ w przypadku firmy: Regon, NIP, KRS lub zaświadczenie o wpisie do EDG*,

- ważna karta kredytowa embosowana (wypukła)

*Należy również dostarczyć firmie wynajmującej kserokopie tych dokumentów

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie pojazdu jest zazwyczaj wliczone w cenę najmu. Z reguły za dodatkową opłatą można wykupić pakiet zmniejszający odpowiedzialność najemcy za wynajęty samochód.  O szczegóły prosimy dowiadywać się kontaktując się z nami lub wypożyczalnią.

Cena najmu

Cena najmu przyjmowana jest zazwyczaj z góry, łącznie z kaucją (depozytem) na wypadek uszkodzenia/zabrudzenia pojazdu. Kaucja zwracana jest w momencie zdania samochodu. W cenę najmu zazwyczaj wliczone jest ubezpieczenie pojazdu OC, AC, NW, natomiast w zależności od wypożyczalni, w cenie najmu może być również wliczone dodatkowe wyposażenie typu: fotelik dla dziecka czy nawigacja. Należy pamiętać, że w większości przypadków, stawką naliczania jest doba. Wypożyczalnie z reguły nie zwracają kosztów najmu za wcześniejszy zwrot pojazdu.

Co nie jest wliczone w cenę najmu

W cenę najmu zazwyczaj nie wlicza się paliwa – pojazd jest zazwyczaj odbierany z pełnym bakiem i przed zdaniem musi być zatankowany do pełna. Lista dodatkowego wyposażenia, które zazwyczaj nie jest wliczone w cenę najmu:

- dodatkowy kierowca,

- zgoda na wyjazd za granicę,

- nawigacja lub telefon komórkowy,

- fotelik dla dziecka, bagażnik dachowy

Podstawienie i odbiór pojazdu

W zależności od wypożyczalni pojazdy mogą być podstawiane we wskazane przez najemcę miejsce odpłatnie lub nieodpłatnie, jednak najczęściej jest to centrum miasta, dworzec PKP, lotnisko lub siedziba wypożyczalni.

Minimalny wiek i zastrzeżenia wynajmu

Minimalny wiek uprawniający do wypożyczenia pojazdu to 21 lat, przy czym w przypadku wynajmu samochodów innych niż osobowe może być wyższy. Wypożyczone pojazdy zazwyczaj nie mogą być prowadzone przez osoby inne niż wskazane w umowie. Nie można również holować innych pojazdów (w przypadku samochodów osobowych) oraz brać udziału w rajdach i wyścigach samochodowych. Nie można bez powiadomienia wypożyczalni przedłużać okresu najmu o ponad dobę, gdyż skutkuje to powiadomieniem Policji o kradzieży pojazdu. W wynajmowanych pojazdach osobowych obowiązuje zazwyczaj całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz przewożenia zwierząt. Brak stosowania się do warunków najmu powoduje zazwyczaj naliczeniem kary pieniężnej.

Zażalenia i Reklamacje

W przypadku gdy będziecie Państwo niezadowoleni z jakości usług wypożyczalni, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie z zaznaczeniem nazwy wypożyczalni, z której usług korzystaliście.  Takie informacje pozwolą nam reagować na Państwa uwagi na bieżąco, weryfikować warunki współpracy z naszymi partnerami i poprawiać jakość świadczonych usług w przyszłości.

W przypadku reklamacji i zażaleń na działanie portalu NetCar4u.pl, również prosimy o kontakt – takie sygnały będą dla nas niezwykle cenne i pozwolą na poprawę jakości świadczonych dla Państwa usług.