O firmie

Appraiser logotyp

Właścicielem marki NetCar4u jest firma Appraiser Sp. z o.o. zajmująca się rzeczoznawstwem techniki motoryzacyjnej oraz usługami analitycznymi skierowanymi zarówno do biznesu, jak i do instytucji naukowych.

 Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.


 Naszą misją jest spełnienie oczekiwań klientów, którzy w jednym miejscu znajdą każdy rodzaj pojazdu do wynajęcia krótko- lub długoterminowego oraz są w stanie zarezerwować go w czasie rzeczywistym.


 Nasze usługi kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale też do firm zainteresowanych korzystaniem z niedrogich, zewnętrznych usług zarządzania flotą, a także do ubezpieczalni zainteresowanych zapewnieniem auta zastępczego swoim klientom. NetCar4u umożliwia swoim klientom rezerwację pojazdów w czasie rzeczywistym – telefonicznie lub przez Internet. Współpracujemy z wieloma wypożyczalniami z całej Polski, dzięki czemu dysponujemy największą flotą na wynajem. NetCar4u to wyszukiwarka ofert wypożyczalni samochodów na wynajem i portal rezerwacyjny,który sprawia, że wynajem samochodów będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek.


 Jeśli szukasz samochodu na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy, NetCar4u jest właśnie tym miejscem w sieci, które powinieneś odwiedzić. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z wyszukiwarki ofert wypożyczalni samochodów na wynajem. Znajdziemy dla Ciebie każde auto.